MÁTE OTÁZKU?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Na Vaše otázky, emaily a telefonáty sa snažíme odpovedať čo najskôr ako je to možné, pre urýchlenie komunikácie Vám ponúkame prehľad častých otázok, ktoré sa nás pýtate.

Náš Horský hotel Bilíkova chata sa nachádza v najvyššom stupni ochrany prírody, vjazd motorovým vozidlom je tu obmedzený dopravným značením – je tu zakázaný vjazd s motorovým vozidlom. S motorovým vozidlom sem teda nie je možné ani odviezť batožinu, v prípade, že sa rozhodnete zákaz nerešpektovať budeme nútení oznámiť takéto konanie Policajnému zboru Slovenskej republiky, ako aj Štátnej ochrane prírody Slovenskej republiky, preto Vás dôrazne žiadame aby ste pred našu chatu s motorovým vozidlom nejazdili.

Parkovanie je možné na verejných parkoviskách v Starom Smokovci, ktoré sú spoplatnené a prevádzkované spoločnosťou VPS Vysoké Tatry s.r.o.

  Bohužiaľ, ani ubytovanie, ani vstup do priestoru reštaurácie so psom, ani iným zvieraťom dovolený nie je.      Vstup so psom je možný iba na letnú terasu v mesiacoch kedy je otvorená.

Áno  na všetkých izbách majú hostia k dispozícii uteráky, mydlo, sprchový gél.

Áno, chladnička pre hostí je k dispozícii na chodbe, na 2. poschodí.
Na oboch poschodiach majú na chodbe hostia k dispozícii rýchlovarné konvice, kde si môžu nechať zovrieť vodu.
Fén na sušenie vlasov je možné zapožičať si od personálu hotela.
Apartmány, malý aj veľký majú vlastnú chladničku, rýchlovarnú konvicu aj fén na vlasy.

Nie, ponúkame iba možnosť ubytovať sa na hotelových izbách tak ako sú uvedené nižšie.

Znamená to, že dve izby sú prepojené jednou kúpeľňou s toaletou, teda túto spoločnú kúpeľňu používajú dve izby, pričom sa nemusíte obávať o svoje súkromie, dvere sú vybavené zámkom, ktorým sa zamknete zabezpečíte si súkromie.

Peter Luspai
Peter Luspai
2024-01-12
Buchty a gulas 5*! Super prostredie v zime ci v lete. Vynimocna chata s dobrou kuchynou obsluhou a pivom:)
Robo Sidor
Robo Sidor
2024-01-04
Zvery kukaju do jedla
Jan Jakubisin
Jan Jakubisin
2024-01-01
Bol to pekný výlet s manželkou. Už nastavala tma, keď sme sa z Reinerovej útulné dostali k Bilikovej chate. Rozhodli sme sa, že tam oddýchneme. Pekné, útulné a ten pokoj....Jedlo veľmi dobré. A obsluha ...Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme. A možnosť ubytovať majú tiež, ale mi sme pokračovali domov. Večerné Tatry sme takto ešte nezažili. Nádherné to bolo.
D. C.V.
D. C.V.
2023-12-31
Może coś się tam zmieniło na lepsze od 2015, ale do dziś mam traumę po zamówieniu sałatki z brudną sałatą, dosłownie piasek w zębach. Szkoda, że nie bylo żaby albo ślimaka do kompletu. Cena z kosmosu. Może teraz lepiej się starają i chociaż myją produkty z których przygotowują potrawy.
Jozef Peško
Jozef Peško
2023-12-17
Krásna autentická horská chata, výborne jedlom,, personál na jednotku.
Milan Pavelka
Milan Pavelka
2023-12-16
Ľahko dostupná horská chata s jedinečnou atmosférou, v peknom prostredí. V interiéri čistota. Obsluha pomerne rýchla. Jedlo: kapustnica výborná, cesnaková polievka chutná, štrúdla obyčajná, lievance horšie.
Boris A
Boris A
2023-12-15
Super obsluha, lokalita, utulne priestory, vyborna kapustnica a punc. 😎
Lucia
Lucia
2024-01-12
10
Skutočne výnimočné ☺ Všetko ok
Jozef
Jozef
2024-01-10
10
Skutočne výnimočné
Anna
Anna
2024-01-10
10
Skutočne výnimočné
Anna
Anna
2024-01-08
9,0
Super
Dominik
Dominik
2024-01-08
9,0
Super
Peter
Peter
2024-01-06
10
Skutočne výnimočné ☺ Nádherný východ slnka a ráno keď otvoríte okno počujete ako hucia vodopády.Vsetkym čo majú radi turistiku a prírodu odporúčame.Vyborny východiskový bod na túry do Veľkej a Malej studenej doliny ☹ My sme prišli vlakom a potom sme si to odslapali pešo.To bolo podľa našich predstáv.Len neviem si predstaviť keby som mal prísť na týždeň a autom.Vzhladom na lokalitu autom sa tam nedostanete a parkovať týždeň v Smokovci a hlavne zato státie tam platiť tak to celý pobyt výrazne predraží.Takze možno by bolo dobré doriešiť nejakým spôsobom bezplatné parkovanie v Smokovci. Inak nemám čo vytykat
Ákos
Ákos
2024-01-03
9,0
Super
Mária
Mária
2023-12-31
9,0
Super
Marie
Marie
2023-12-19
10
Skutočne výnimočné
Hubert
Hubert
2023-12-11
9,0
Super

Spoznajte naše ubytovanie

Naše najpredávanejšie ubytovanie

Dvojlôžkové izby so zdieľanou kúpeľňou


Jedná sa o naše cenovo najvýhodnejšie izby, ktoré sú špecifické tým, že dve izby zdieľajú jednu spoločnú kúpeľňu, ktorá sa nachádza medzi izbami, nemusíte sa však obávať absencie súkromia, či bezpečnosti. Dvere kúpeľne sú vybavené dvoma zámkami, pričom jeden slúži na uzamknutie izby (nie je možné ho odomknúť zvnútra kúpeľne) a druhý, ktorý je možný ovládať iba z kúpeľne slúži na zabezpečenie súkromia pokiaľ sa v nej nachádzate. Všetky naše kúpeľne prešli kompletnou rekonštrukciou, pričom sú vybavené moderným sprchovacím kútom s dávkovačom sprchového gélu, umývadlom so zrkadlom a toaletou. Izby sú vybavené oddelenými posteľami alebo jednou manželskou posteľou, televízorom s plochou obrazovkou, predsieňou so vstavanou skriňou s vešiakmi.

DOPRAJTE SI VIAC SÚKROMIA

IZBA S MANŽELSKOU POSTEĽOU

 

Pokiaľ si potrpíte na súkromie a zdieľaná kúpeľňa určite nie je nič pre Vás. V tomto prípade pre Vás máme pripravenú izbu s manželskou posteľou, ktorá disponuje vlastnou priestrannou kúpeľňou, ktorú si môžete užiť výlučne iba Vy.

Náš Najvyhľádavanejší apartmán s výhľadom na Lomnický štít

1 spálňový apartmán "Malý apartmán"

 

Užite si náš kompletne a novozrekonštruovaný apartmán s vlastným balkónom a úžasným výhľadom na vodopády Studeného potoka a Lomnický štít. Ak hľadáte príležitosť vychutnávať si romantické večery na izbe je toto tá najlepšia voľba. Izba disponuje spáľňou s manželskou posteľou, rozkladacou pohovkou, priestrannou obývacou izbou s balkónom, chladničkou a kúpeľňou so sprchovacím kútom.

keď potrebujete viac priestoru pre svoje pohodlie

2 spálňový apartmán "Veľký apartmán"

Ak ste väčšia skupina, alebo rodina, ktorá chce tráviť čas na hoteli spolu pravdepodobne sa rozhodnete pre náš kompletne novozrekonštruovaný veľký apartmán, ktorý Vás ohúri spáľňou s manželskou posteľou a spáľňou s dvoma oddelenými lôžkami, obývacou izbou s rokladacou pohovkou, chladničkou a jedálenským stolom. Apartmán disponuje balkónom so sedením a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Áno, balkón tohto apartmánu je každému známy z fotky priečelia našej chaty, balkón s ikonickým parožím.