Spoznajte naše ubytovanie

Naše najpredávanejšie ubytovanie

Dvojlôžkové izby so zdieľanou kúpeľňou


Jedná sa o naše cenovo najvýhodnejšie izby, ktoré sú špecifické tým, že dve izby zdieľajú jednu spoločnú kúpeľňu, ktorá sa nachádza medzi izbami, nemusíte sa však obávať absencie súkromia, či bezpečnosti. Dvere kúpeľne sú vybavené dvoma zámkami, pričom jeden slúži na uzamknutie izby (nie je možné ho odomknúť zvnútra kúpeľne) a druhý, ktorý je možný ovládať iba z kúpeľne slúži na zabezpečenie súkromia pokiaľ sa v nej nachádzate. Všetky naše kúpeľne prešli kompletnou rekonštrukciou, pričom sú vybavené moderným sprchovacím kútom s dávkovačom sprchového gélu, umývadlom so zrkadlom a toaletou. Izby sú vybavené oddelenými posteľami alebo jednou manželskou posteľou, televízorom s plochou obrazovkou, predsieňou so vstavanou skriňou s vešiakmi.

DOPRAJTE SI VIAC SÚKROMIA

IZBA S MANŽELSKOU POSTEĽOU

 

Pokiaľ si potrpíte na súkromie a zdieľaná kúpeľňa určite nie je nič pre Vás. V tomto prípade pre Vás máme pripravenú izbu s manželskou posteľou, ktorá disponuje vlastnou priestrannou kúpeľňou, ktorú si môžete užiť výlučne iba Vy.

Náš Najvyhľádavanejší apartmán s výhľadom na Lomnický štít

1 spálňový apartmán "Malý apartmán"

 

Užite si náš kompletne a novozrekonštruovaný apartmán s vlastným balkónom a úžasným výhľadom na vodopády Studeného potoka a Lomnický štít. Ak hľadáte príležitosť vychutnávať si romantické večery na izbe je toto tá najlepšia voľba. Izba disponuje spáľňou s manželskou posteľou, rozkladacou pohovkou, priestrannou obývacou izbou s balkónom, chladničkou a kúpeľňou so sprchovacím kútom.

keď potrebujete viac priestoru pre svoje pohodlie

2 spálňový apartmán "Veľký apartmán"

Ak ste väčšia skupina, alebo rodina, ktorá chce tráviť čas na hoteli spolu pravdepodobne sa rozhodnete pre náš kompletne novozrekonštruovaný veľký apartmán, ktorý Vás ohúri spáľňou s manželskou posteľou a spáľňou s dvoma oddelenými lôžkami, obývacou izbou s rokladacou pohovkou, chladničkou a jedálenským stolom. Apartmán disponuje balkónom so sedením a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Áno, balkón tohto apartmánu je každému známy z fotky priečelia našej chaty, balkón s ikonickým parožím.